O NASZEJ FIRMIE

Firma P.U. Słonik, jest nowoczesną firmą świadczącą pełen zakres usług asenizacyjnych. Ukierunkowani na potrzeby klienta zapewniamy wysoką jakość świadczonych usług,
korzystne ceny oraz działania zgodne z ochroną środowiska naturalnego. Nowoczesna flota pojazdów oraz wykwalifikowany i profesjonalny zespół pozwala nam oferować najwyższą jakość usług.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wywóz i odbiór szamba, zbiorników wody deszczowej, basenów i wielu innych.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom firma Słonik uruchomiła Pogotowie Kanalizacyjne pozostające do dyspozycji mieszkańców województwa śląskiego przez 24 godziny na dobę, także w weekendy i święta. Awarie, w zależności od potrzeb, usuwamy metodami tradycyjnymi (sprężyny mechaniczne) lub metodą ciśnieniową (urządzenie WUKO).

Firma P.U. Słonik Felix powstała w roku 2010, aby świadczyć usługi w zakresie wywozu nieczystości płynnych. Wobec dużego zainteresowania klientów związanego z profesjonalną obsługą i konkurencyjną ceną, w krótkim czasie poszerzyliśmy infrastrukturę o kolejne beczkowozy. Konwencjonalny wywóz nieczystości płynnych wciąż jest jednym z głównych segmentów prowadzonych przez naszą firmę działań.

Jednocześnie w odpowiedzi na coraz większe wyzwania związane z obsługą dużych zakładów, kanalizacji czy oczyszczalni ścieków pojawiła się koncepcja zakupu specjalistycznego sprzętu posiadającego dużo większe możliwości niż tradycyjne beczkowozy. Ostatecznie wybór padł na wielofunkcyjny samochód marki Muller– jeden z najbardziej wiodących marek w tej branży. Wybór nie był przypadkowy gdyż dzięki modelowi Canalmaster możliwe stało się wykonywanie usług, na które nie może pozwolić sobie większość firm konkurencyjnych. Od tego czasu z powodzeniem pojazd jest wykorzystywany do wszelakich robót, a profesjonalna obsługa, otwartość na techniczne nowinki i dobra cena sprawia, że klient może czuć się zawsze zadowolony o czym świadczy wiele rekomendacji.

Nie boimy się wyzwań, a każde zlecenie traktujemy z należna uwagą.

ZAMÓW ODBIÓR NIECZYSTOŚCI ONLINE !