WYWÓZ NIECZYSTOŚCI
OCZYSZCZANIE SZAMBA

Usługi Asenizacyjne

Regularny wywóz nieczystości płynnych jest niezwykle ważny, gdyż przepełnienie szamba niesie szereg nieprzyjemnych konsekwencji – począwszy przykrego zapachu, przez awarię instalacji, aż po rozlanie się zawartości do gruntu, co może skutkować skażeniem terenu i problemami prawnymi dla właściciela. Obsługę przydomowego szamba warto więc powierzyć wyspecjalizowanej i firmie, która ma nie tylko doświadczenie, ale także wymagane uprawnienia i profesjonalny sprzęt przystosowany do wywozu nieczystości płynnych.

Zakres oferty:

  • wywóz nieczystości płynnych (szamba)
  • opróżnianie zbiorników bezodpływowych (baseny, zbiorniki wody deszczowej)
  • opróżnianie i oczyszczanie szamb ekologicznych

Świadczymy usługi asenizacyjne na terenie 14gmin znajdujących się w śląsku zgodnie z ustawą o odpadach, zapewniając swoim klientom najwyższą jakość obsługi w konkurencyjnej cenie. Na chwilę obecną najwięcej usług wykonujemy w gminach Czerwionka-Leszczyny, Orzesze, Ornontowice, Rybnik , Knurów ale obsługujemy także między innymi Pilchowice, Gierałtowice, Wyry, Gliwice, Mikołów, Rudę Śląską czy też Zabrze w zależności od zgłoszonego zlecenia.

Opróżniamy zbiorniki bezodpływowe na działkach prywatnych o różnych pojemnościach, wywozimy i utylizujemy nieczystości przekazując je do jednej z trzech oczyszczalni, z którymi posiadamy odpowiednie umowy. Robimy wszystko aby sprostać oczekiwaniom naszym stałym jak i nowych Klientów, dlatego staramy się realizować usługę w jak najkrótszym czasie, zachowując przy tym wszelkie normy bezpieczeństwa i ochrony środowiska a to wszystko w bardzo atrakcyjnych cenach.

Prócz wywozu nieczystości płynnych z prywatnych posesji wykonujemy usługi także dla firm, przedsiębiorstw czy też korporacji. Posiadamy niezbędne dokumenty oraz zezwolenia, które umożliwiają profesjonalny wywóz zgodnie z literą prawa wraz z wymaganymi dokumentami.

Przykładamy dużą wagę do jakości naszych usług, co potwierdza stale powiększające się grono naszych stałych klientów.

Dlaczego warto nam zaufać? Zamów już dziś i się przekonaj!

ZAMÓW ODBIÓR NIECZYSTOŚCI ONLINE !